Корзина 0 Корзина 0,00 ₴ Корзина 0

Запрошуємо на презентації

Запрошуємо на презентації

Взаємодія з нашими партнерами базується на цілковитій довірі. Ми доводимо якість фактами, запрошуючи клієнтів і партнерів на презентації. Команда Fruit Time дбає, щоб кожен клієнт, незалежно від його професійного направлення, переконався в свіжості та якості наших продуктів. 

Ми залюбки запрошуємо шеф-кухарів, професіоналів сегменту HоReCа і просто всіх бажаючих до нашого складу. Під час екскурсій і презентацій, ми ознайомлюємо гостей з перевагами продукції, а також з усіма робочими процесами на етапах вирощування і доставки до точок продажу. Ми познайомимо гостей із директорами, керівниками відділів і менеджерами компанії. Колектив Fruit Time розкриє тонкощі взаємодії з клієнтами і ознайомить з бізнес процесами. Ми обов’язково наголосимо на особливостях доставки, яка щодня задовольняє постійних клієнтів у трьох різних містах. Незалежно від місця і часу, замовлені фрукти і овочі – це завжди свіжі, соковиті та корисні продукти. Fruit Time залюбки доводить це вже понад 10 років і продовжує вдосконалювати сервіс.

Команда Fruit Time робить усе можливе, щоб зустрічі дарували позитивні враження. Наостанок, ми поділимося з вами історіями за філіжанкою кави і відповімо на всі запитання. Fruit Time, у свою чергу, обіцяє задовольнити гостей невеликими презентами, наприклад, боксом екзотичних фруктів і брендовими блокнотами.

Fruit Time – це турбота зі смаком і впевненість в якості!

Новости

Рекомендованные товары

Авокадо Хаас имп
цена за 1 кг
325,27 грн
мин. колич. 0.25кг
кг
сумма
81,32 грн
Манго королевское
цена за 1 кг
420,00 грн
мин. колич. 0.5кг
кг
сумма
210,00 грн
ТОП продаж
Клубника
цена за 1 кг
216,85 грн
мин. колич. 0.5кг
кг
сумма
108,43 грн
Ананас Элит имп.
цена за 1 кг
87,87 грн
мин. колич. 2кг
кг
сумма
175,74 грн
Банан имп.
цена за 1 кг
43,37 грн
мин. колич. 0.5кг
кг
сумма
21,69 грн
Орех кедровый имп.
цена за 1 кг
1 215,48 грн
мин. колич. 0.1кг
кг
сумма
121,55 грн

Другие записи из категории «Новости»

Корзина
Ваша корзина пуста